logoweber.jpg   logoweber.jpg

Infrasauna PHÖNIX Large

Cena 2 880.00
DOSTUPNOSŤ: na objednávku
Cena bez DPH: 2 400.00
Kód produktu: PHONIX-L
Výrobca: DOMO BY SENTIOTEC
Záručná doba: 24 mesiacov
KS

Infrasauna pre 3 - 4 osoby PHONIX Large


  Infrasauna DOMO od Rakúskeho výrobcu Sentiotec, ktorá obsahuje vysokokvalitné celospektrálne infražiariče, je v modernom dizajne a kvalitnom sprecovaní.  Odlíšte sa od bežného štandardu a doprajte si kvalitu a spracovanie Made in EUROPE! Ak hľadáte kvalitnú infrasaunu s celospektrálnými infražiaričmi za dobrú cenu, práve ste ju našli. 


Prevedenie kanadský céder
Rozmery 1450x1000x2000 mm
Počet osôb 3-4
Počet infražiaričov                        7 x Red Light celospektrálne
Výkon 2600 W
Napájanie zásuvka na 230V / 16A
Ovládací panel vnútorný
Dvere sklo 1800x630x6mm, pravé
Osvetlenie vnútorné
Nastavenie teploty 35 - 60 ℃

 

EXKLUZÍVNA VÝBAVA V HODNOTE 450€ ZDARMA!

  • MP3 prehrávač na SD kartu a USB
  • FM rádio 
  • Svetelná terapia
  • Plynulá výkonová regulácia infražiaričov samostatne zadné,  predné a na lýtka
  • Elektrický ventilátor na vetranie kabíny 
  • Diaľkový ovládač 

 

Celospektrálne infražiariče DOMO by Sentiotec

   V rámci celého infračerveného pásma vyžaruje infrahalogénová lampa DOMO by Sentiotec optimálne zloženie (skladá sa z A, B a C infračerveného žiarenia...), ktoré je najideálnejšie pre ľudské telo. Žiarenie celého infračerveného pásma a rovnomerné a hĺbkové zohriatie pokožky a podkožného tkaniva zabezpečuje efektívnu detoxikáciu. Infraspektrum je príbuzné slnku 1,4-10um - infraspektrum IR-A,IR-B,IR-C - najkvalitnejšie na trhu!!!

  • Infračervené žiarenie A (krátkovlnné): Infračervené žiarenie typu A infra halogénovej lampy DOMO by Sentiotec sa zhoduje s infračerveným žiarením A slnka. Toto žiarenie zabezpečuje hĺbkové , účinné a príjemné prehriatie. Výsledkom je pocit oveľa väčšieho tepla ako je teplota v kabíne.
  • Infračervené žiarenie B (stredná vlna): Infrahalogénová lampa DOMO by Sentiotec produkuje 5 krát silnejšie infračervené žiarenie B ako slnko. Infračervené žiarenie B (stredná vlna) má schopnosť preniknúť hlboko do pokožky, je zodpovedné za rovnomerné zohriatie podkožnej vrstvy. Infračervené žiarenie C (dlhovlnné): Tieto lúče v prírode nedosiahnu povrch Zeme.
  • Infračervené žiarenie C (dlhovlnné) zabezpečuje iba zohriatie povrchu, bez preniknutia do hĺbky pokožky. Z dôvodu, že schopnosť prenikania žiarenia typu C je menšia ako pri žiarení A, jeho úlohou je upozorňovať snímače bolesti, ktoré sa umiestňujú pod pokožkou.

 


 

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom