Wellness World     Wellness World

Sauna sudová AUDRA

Farebné prevedenie:
Rustikálny céderna objednávku 0.000
Výrobca: Almost heaven saunas
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: AHCPY51RU
DOSTUPNOSŤ: na objednávku
Cena bez DPH: 6 660.00
7 992.00 ks

Popis produktu:

Sudová sauna Audra je kompaktná konštrukcia s rozmermi 1800 x 1830 mm. Hrúbka steny je 35 mm a vnútorné dvere sú vyrobené z tvrdeného ESG skla. Sudová saunová kabína Audra pre 4 osoby je jednoducho navrhnutá a vysoko účinná, poskytuje maximálny využiteľný priestor. To umožňuje, aby sa sauna rýchlo a efektívne zahrievala. Úsek prednej steny je nastavený dozadu, aby vylepšil vzhľad sauny dekoratívnou verandou. Je to skvelé na umiestnenie uterákov alebo studených nápojov mimo sauny alebo na prestávku na ochladenie.

Dizajn:

Sudová sauna Audra je navrhnutá s profilom sudu a pätice, ktorý drží na svojom mieste robustné nerezové pásy a minimálne spojovacie prvky. To umožňuje, aby sa drevárske palety roztiahli a stiahli, aby vytvorili pevné tesnenie, a jednotka sedí na podporných kolískách, ktoré podopierajú podvozok sauny nad zemou. Audra je známa svojou účinnosťou, rovnomerným rozložením tepla a vizuálnou príťažlivosťou. Odobraním prednej kruhovej časti a jej vložením späť do sauny sme vytvorili vizuálne príťažlivý a užitočný vonkajší priestor na sedenie - miesto na držanie uterákov alebo nápojov alebo slúžiace ako relaxačné miesto na ochladenie medzi kolmi sauny.

Materiál:

Sudová sauna Audra pre 2-4 osoby je dodávaná v rustikálnom cédre alebo čírom cédre. Tieto hladké prírodné lesy sú silné a izolačné, čo z nich robí ideálne drevo pre vonkajšiu saunu. Minimálne upevňovacie prvky sa používajú aj na predvádzanie prirodzeného vzhľadu vašej sauny. Spolu so všetkými našimi sudovými saunami obsahuje Audra štandardnú LED svetelnú lištu, ktorá dodá vašej saune jemný nádych.