Wellness World     Wellness World

Sauna sudová GRANDVIEW

Farebné prevedenie:
Rustický céderna objednávku 0.000
Výrobca: Almost heaven saunas
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: AHGDV71RU
DOSTUPNOSŤ: na objednávku
Cena bez DPH: 10 140.00
12 168.00 ks

Popis produktu:

Grandview Sauna je 8 miestna sauna. Priestranný interiér umožňuje širšie lavičky a voliteľné ploché podlahové sekcie pre kachenovú dosku, vďaka čomu je tento najluxusnejší dizajn sudovej sauny. Je k dispozícii v rôznych druhoch reziva ako štýlová sauna Canopy Barrel Sauna.

Rozmery: 2440 x 2140

Dizajn:

Grandview je 8 miestna sudová sauna, ktorá je navrhnutá tak, aby vyhovovala širokému výberu osobných preferencií: je k dispozícii ako sud s vrchlíkom s atraktívnym vonkajším posedením v prednej časti. Dodáva sa buď v čistom západnom červenom céderi bez uzlov alebo s minimálnymi uzlami, v rustikálnom západnom červenom céderi s príjemným vzorom tesných uzlov a dodáva sa štandardne s elektrickým ohrievačom 8,0 kW s možnosťou rozšírenia na vysoko výkonné kachle na drevo. Rovnako ako naše ostatné modely sudových saun, aj profil Grandview so sudovým a objímkovým držiakom je upevnený pomocou remienkov z nehrdzavejúcej ocele a zaoblené steny pomáhajú rovnomerne a efektívne vykurovať vnútro sauny.

Materiál:

Na výrobu našej sudovej sauny Grandview používame iba to najkvalitnejšie rezivo - masívne, silné časti cédrového dreva, ktoré sú prirodzene odolné voči účinkom prvkov. V saune nájdete aj hardvér z tvrdeného tvrdeného skla a z nerezovej ocele a spojovacie prvky, pretože materiály, ktoré vyberáme, musia spĺňať naše najvyššie štandardy.