logoweber.jpg   logoweber.jpg

Naposledy zobrazenéPotrebujete poradiť a

chcete urobiť objednávku?

Zavolajte nám!
cez pracovné dni
od 09.00 - 16.00
 
+ 421 903 243 248 - Bratislava
+ 421 910 960 989 - Košice
  
info@eurorelax.eu


Sauna sudová LEWISBURG

NOVINKA
Cena 7 200.00
DOSTUPNOSŤ: na objednávku
Farebné prevedenie:
Rustikálny céder
Rustikálny céderna objednávku 0.000
Červený Céder
Červený Céderna objednávku 3480.000
Cena bez DPH: 6 000.00
Výrobca: Almost heaven saunas
Záručná doba: 24 mesiacov
ks

Popis produktu:

Sudová sauna Lewisburgu je pre 8 osôb. Priestranný interiér umožňuje širšie lavičky a ploché podlahové úseky palubovky, vďaka čomu je tento najluxusnejší dizajn sudovej sauny.

Rozmery: 2134 x 2438 mm

Dizajn:

Sudová sauna Lewisburg pre 8 osôb je navrhnutá tak, aby vyhovovala širokému výberu osobných preferencií ako štandardná sudová sauna s atraktívnym vonkajším posedením vpredu; dodáva sa buď v čistom westernovom červenom céderi bez uzlov alebo s minimálnymi uzlami, v rustikálnom západnom červenom céderi s príjemným vzorom tesných uzlov a dodáva sa štandardne s elektrickým ohrievačom s výkonom 8 kW s možnosťou upgradovať na vysoko výkonné kachle na drevo. Rovnako ako naše ďalšie modely sudových saun, aj profil Lewisburgu s objímkami je držaný na mieste pomocou remienkov z nehrdzavejúcej ocele a zaoblené steny pomáhajú rovnomerne a efektívne vykurovať vnútro sauny.

Materiál:

Na výrobu našej sudovej sauny Lewisburg používame len to najkvalitnejšie rezivo - masívne, silné časti cédrového dreva alebo smreku, ktoré sú prirodzene odolné voči účinkom prvkov. Čiastočne zmontované kruhové profily, starostlivo naplánované lamely a kolísky na zákazku sú vyrobené s vynikajúcou kvalifikáciou. V saune nájdete aj hardvér z tvrdeného tvrdeného skla a z nerezovej ocele a spojovacie prvky, pretože materiály, ktoré vyberáme, musia spĺňať naše najvyššie štandardy.