Wellness World     Wellness World

Sauna sudová PRINCETON

Farebné prevedenie:
Rustikálna jedľa
Rustikálna jedľana objednávku 0.000
Rustikálny céder
Rustikálny céderna objednávku 2059.400
Červený Céder
Červený Céderna objednávku 7502.400
Výrobca: Almost heaven saunas
Záručná doba: 24 mesiacov
DOSTUPNOSŤ: na objednávku
Cena bez DPH: 7 056.00
8 467.20 ks

Popis produktu:

Princeton sauna je tradičná 6 miestna parná sauna.Tento klasický štýl je našim podpisovým produktom už viac ako 40 rokov. Tento jednoduchý dizajn je vysoko efektívny, poskytuje maximálne využiteľný priestor. Princeton je konštruovaný s rustikálnym cédrom, rustikálnou jedľou a čírym céderom, ktoré sú mäkkými rezivami, ktoré pôsobia ako vynikajúce izolátory. Priestranný interiér je dostatočne veľký, aby pohodlne sedel 6 osôb

Rozmery: 1828 x 2438 mm

Dizajn: 

Princeton barrelová sauna je navrhnutá s profilom sudu a pätice držaný na svojom mieste z nerezovej ocelovej pásky. Minimálne upevňovacie prvky sa používajú na predvádzanie prírodného a hladkého dreva. Princeton, rovnako ako všetky naše sudové sauny, umožňuje vďaka zakriveným stenám maximálnu cirkuláciu tepla. Teplo neustále prúdi, čo umožňuje plný a omladzujúci zážitok zo sauny. Sauna je namontovaná na polymérnych podporných držiakoch, ktoré chránia podvozok sauny pred priamym kontaktom s vlhkosťou na zemi.

Materiál:

Princeton je postavený z rustikálneho céderu, rustikálnej jedle alebo číreho cédru. Rezivo je silné a izolačné, udržuje teplo z vašej sauny vo vnútri. Táto sauna má tiež kvalitný hardvér z nehrdzavejúcej ocele, silné tvrdené sklenené dvere a dlhé ľahko otvárateľné valcové kľučky dverí. Spolu so všetkými našimi sudovými saunami obsahuje Princeton štandardnú LED svetelnú lištu, ktorá dodá vašej saune jemný nádych.