Wellness World     Wellness World

Sauna sudová SALEM

Farebné prevedenie:
Rustikálna jedľa
Rustikálna jedľana objednávku 0.000
Rustikálny céder
Rustikálny céderna objednávku 835.200
Céder
Céderna objednávku 4651.200
Výrobca: Almost heaven saunas
Záručná doba: 24 mesiacov
DOSTUPNOSŤ: na objednávku
Cena bez DPH: 4 752.00
5 702.40 ks

Popis produktu:

Sudová sauna Salem pre 2 osoby má jednoduchý dizajn a je vysoko účinná, poskytuje maximálny využiteľný priestor. To umožňuje, aby sa sauna rýchlo a efektívne zahrievala.

Rozmery: 1828 x 1219 mm

Dizajn sauny:

Sudová sauna Salem je dizajnom, ktorý je už viac ako 40 rokov podpisom firmy "Almost heaven". Montuje sa pomocou guľôčkového a objímkového profilu držaného na mieste pomocou pásov z nehrdzavejúcej ocele a minimálnych upevňovacích prvkov. Význam tejto konfigurácie je, že zachováva spoľahlivú pečať a zároveň umožňuje, aby sa drevo vyťažilo a zmenšilo. Celá jednotka je namontovaná na polymérnych podporných stojanoch, ktoré chránia podvozok sauny a bránia jej v priamom kontakte s vlhkosťou na zemi.

Materiály:

Sudová sauna Salem je čiastočne zmontovaná a obsahuje hardvér z nehrdzavejúcej ocele, silné tvrdené sklo a kvalitné mäkké drevo s hladkými hranami. Je k dispozícii v rustikálnom céderi, čírom céderi alebo v rustikálnej jedle. Salem tiež prichádza s dlhou valcovou rukoväťou, ktorá je z vonkajšej strany z nehrdzavejúcej ocele a z vnútornej strany je drevená. Táto sauna obsahuje aj štandardnú LED svetelnú lištu, ktorá dodá vašej saune jemný nádych.