Wellness World     Wellness World

Sauna sudová WATOGA

Farebné prevedenie:
Rustikálna jedľa
Rustikálna jedľana objednávku 0.000
Rustikálny červený céder
Rustikálny červený céderna objednávku 1584.000
Červený Céder
Červený Céderna objednávku 6840.000
Výrobca: Almost Heaven Saunas
Záručná doba: 24 mesiacov
DOSTUPNOSŤ: Na objednávku
Cena bez DPH: 5 040.00
6 048.00 ks

Popis produktu:

Barová sauna Watoga pre 2-4 osoby je ľahko zostaviteľná vonkajšia sauna. Vyrobené z najkvalitnejších materiálov ako je rustikálny céder, rustikálna jedľa alebo číry céder, Watoga je ideálna sauna pre váš vonkajší raj. Tento model tiež prichádza s tvrdenými sklenenými dverami.

Rozmery: 1828 x 1524 mm

Dizajn:

Sudová sauna Watoga je zostavená pomocou profilov sudu a pätice držaného na mieste pásmi z nehrdzavejúcej ocele a minimálnymi upevňovacími prvkami. Význam tejto konfigurácie je, že zachováva spoľahlivú pečať a zároveň umožňuje, aby sa drevo vyťažilo a zmenšilo. Celá jednotka je namontovaná na polymérnych podporných stojanoch, ktoré chránia podvozok sauny a bránia jej v priamom kontakte s vlhkosťou na zemi. 

Materiál:

Sudová sauna Watoga je čiastočne zmontovaná a obsahuje hardvér z nehrdzavejúcej ocele, silné tvrdené sklo a kvalitné mäkké drevo s hladkými hranami. Je k dispozícii v prevedení Rustic Cedar, Clear Cedar alebo Rustic Fir. Watoga tiež prichádza s dlhou valcovou rukoväťou, ktorá je z vonkajšej strany z nehrdzavejúcej ocele a vnútri z dreva. Táto sauna obsahuje aj štandardnú LED svetelnú lištu, ktorá dodá vašej saune jemný nádych.