Wellness World     Wellness World

Sauna sudová SHENANDOAH

Farebné prevedenie:
Rustikálny céder
Rustikálny céderna objednávku 0.000
Červený Céder
Červený Céderna objednávku 2640.000
Záručná doba: 24 mesiacov
DOSTUPNOSŤ: Na objednávku
8 300 bez DPH
9 960 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Popis produktu:

SHENANDOAH je 8 miestna sauna. Nakoľko je sauna dostatočne veľká, poskytuje aj šatňu, ktorá vám umožní jedinečné pohodlie. Shenandoah má vlastné roštové lavice, odnímateľné časti s plochou podlahou a je možné ich vybaviť elektrickou alebo drevenou saunou. Shenandoah dodáva jedinečnej veľkosti, kráse a funkcii zážitkom vonkajšej sauny.

Rozmery: 2134 x 3658 mm

Dizajn:

Extra veľký priemer poskytuje úžasné množstvo priestoru. Okrem veľkosti má táto sudová sauna vpredu aj šatňu. Tento dodatočný luxus vám umožní využívať výhody šatne a vstúpiť priamo do sauny vzdialenej len pár metrov. Vo vnútri sauny sú väčšie lavičky a väčší priestor medzi lavičkami. Lavičky sú vyrobené z číreho cédrového dreva, ktoré poskytujú vynikajúcu pevnosť a elegantný dizajn. Celopriehľadné operadlo z cédrového dreva poskytuje pohodlie pri relaxácii v saune a pridanie priestrannej prezliekarne spolu s pohodlnou lavicou zvyšuje eleganciu a funkciu tejto mimoriadne luxusnej sudovej sauny.

Materiál:

Shenandoah je skonštruovaný z vybraných rustikálnych červených cédrov. Rustikálny vzhľad tejto dvojizbovej sauny krásne zvýrazní každé prostredie záhrady a vytvorí ohnisko pre zdravú zábavu. Lavičky a operadlá sú vyrobené z číreho červeného cédera, ktorý dodáva interiéru sauny krásny nádych. Štandardné sú pánty z nerezovej ocele, upevňovacie prvky a tvarované podporné kolísky, ktoré vytvárajú atraktívnu bariéru proti vlhkosti medzi zemou a cédrom.