Wellness World     Wellness World

Signature vôňa do vírivky

Vôňa:
Spirit Soul & Bodyna objednávku 0.000
Výrobca: Signature Aromatherapy
Záručná doba: 24 mesiacov
DOSTUPNOSŤ: na sklade
15.42 bez DPH
18.50 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

SIGNATURE Vône

Obsah: 236 ml (8 fl oz)
Séria Signature je dostupná v 4 rôznych vôňach

Vlastnosti:
- Len na použitie do nafukovacích víriviek
- Bezpečné pre všetky povrchy a nepoškodí inštalatérske práce alebo zariadenia
- Nepení a nezanecháva nežiaduce zvyšky
- Prírodné esenciálne vlastnosti zmäkčia a zvlhčia vašu pokožku

Spirit: Ponorte sa do ikonickej vône Ostrovov a nechajte sa ňou preniesť do raja. Naplnené prírodným extraktom z aloe vera a vitamínmi na zvlhčenie a ochranu pokožky. Jedinečné náznaky vody z tropického ovocia vyvážené sviežimi ostrovnými kvetmi, exotickými drevinami a citrusovými kvetmi.

Moments: Stvorené pre chvíle, ako sú tieto. Jedinečná zmes je upokojujúca a zároveň luxusná. Buket čistej bielej ruže a oroseného jazmínu je osviežený bergamotom a zrelými ríbezľami. Blond dreviny a čierny vanilkový lusk dodávajú nuansy vyrovnávajúceho tepla. Obohatené o euforickú prírodnú botanickú vanilku planifolia a výťažky zo šípky pomáhajú navodiť pocit súdržnosti, ktorý zahreje pri srdci.

DayDream: Obľúbený sen každého snívateľa... let cez utopický raj... ostrovná oáza žiarivých tropických kvetov a sladkého ovocia s vrchnými tónmi pomaranča a manga vyvážená leknom a ibištekom a zakončená santalovým drevom a tropickým pižmom.

Island: Ponorte sa do ikonickej vône Ostrovov a nechajte sa ňou preniesť do raja. Naplnené prírodným extraktom z aloe vera a vitamínmi na zvlhčenie a ochranu pokožky. Jedinečné náznaky tropického ovocia a vody vyvážené sviežimi ostrovnými kvetmi, exotickými drevinami a citrusovými kvetmi.