Wellness World     Wellness World

TRI-X Filter, Highlife, 65/Sq

Výrobca: Hot Spring
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: 73250
DOSTUPNOSŤ: skladom 33 ks
107.50 bez DPH
129 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

3 - D filtračná kartuša, 15 x 5 x 26cm

Tri-X filtračná technológia ponúka niektoré hlavné výhody:

  • Unikátny Tri-X filter je trojdimenzinálny. Tradičné filtre fungujú na papierovom médiu, ktoré zachytáva čiastočky v jednom prechode. Tri-X filter nielen že filtruje použitím povrchu elementu, ale tiež filtruje použitím hĺbky média (tretí rozmer).
  • Väčší filtračný priestor. Pretože filtruje do hĺbky a nie len na povrchu, Tri-X prefiltruje 10-krát viac galónov na štvorcovú stopu ako iné filtre a ošetrí viac ako dvojnásobnú (65 štvorcových stôp) filtračnú plochu oproti štandardnému filtru (30 štvorcových stôp = šs).
  • Jednoduchá údržba. Tento filter je jedným z filtrov na trhu, ktoré najviac vyhovujú zákazníkom. Dá sa čistiť v umývačke riadu (bez saponátu) v normálnom čistiacom cykle. Túto inováciu určite ocení dnešný zákazník, ktorý hľadá riešenie jednoduchej údržby. Pre všetky čistiace procedúry si pozrite Tri-X Cleaning Sheet (List čistenia) pripojený k tomuto mailu

Ako doplnok dostupný ako Necessories® produkt je tento Tri-X filter montovaný vo výrobe do vírivých bazénov Summit™ a Envoy™, a tým sa umožní týmto vysokovýkonným HS bazénom udržiavať svoju exkluzívnu filtráciu 100%-ne bez prerušenia.

Tri-X filter je kompatibilný so všetkými HS vírivými bazénmi, ktoré používajú 30 šs filter. To zahŕňa modely HS od roku 1990 doteraz, modely Hot Spot 1999 – 2002 a všetky modely Solana® od 2000 dodnes.

Čistiace procedúry

 Tri-X filtre by sa mali čistiť v súlade s udržaním čistoty vody. Častosť a doba použitia a počet kúpajúcich, to všetko napomáha určeniu vhodného času medzi čisteniami filtra. Čím častejšie použitie, tým častejšie je treba filter čistiť.

  • raz za mesiac, Tri-X filter by sa mal dať do umývačky riadu, aby sa odstránila povrchová špina. Dajte Tri-X filter do umývačky bez akéhokoľvek saponátu a uistite sa, že sušiaci cyklus je vypnutý. Saponáty a oplachovacie prostriedky do umývačky ako Jet Dry môžu filter poškodiť.
  • Aby ste udržali vodu kryštálovo čistú, odporúčame čistiť Tri-X filter použitím filtrového odmasťovača ako HS Fresh Water® čistič filtrov alebo FreshWater instatný čistič filtrov, aby sa odstránili minerály a nános mastnoty zakaždým ako vypúšťate a znovunapúšťate svoj bazén.
  • keď použijete Fresh Water filtrový čistič, jednoducho ponorte filter do odmasťovača podľa návodu na obale, potom dajte filter na čistý povrch a vysprejujte ho záhradnou hadicou dosucha.
  • keď použijete FreshWater instantný filtrový čistič, namočte filter vodou a sprejujte čistič po celom povrchu pre maximálny účinok. Počkajte 3 – 6 minút, potom opláchnite filter záhradnou hadicou.

Môže byť potrebné, aby ste filter otáčali, kým ho sprejujete, aby sa odstránili všetky nečistoty usadené medzi filtrovým plisovaním.

Rozmery: 15 x 5 x 26cm

Pozor: Nepoužívajte bazén s odmontovanými filtrovými výplňami alebo filtrovými rúrkami!

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom