Wellness World   Wellness World

Vírivé bazény FREEFLOW SPAS

 Viete, prečo chcete vírivý bazén? Ako odmenu pre svaly v podobe upokojujúceho kúpeľa po náročnom tréningu. Sľub relaxačnej dovolenky na konci dňa. Zábava zo zdieľania príjemného zážitku s rodinou a priateľmi.
Takisto chcete najlepšiu hodnotu. A zatiaľ čo vy oceníte skvelú dohodu, viete, že je to omnoho viac, ako len cena.
Hodnota je značka, ktorej môžete veriť. Sú to kvalitné funkcie, ktoré fungujú a sú postavené na každodennom používaní. Jednoduchá starostlivosť, nízke nároky na údržbu a energetická úspornosť. Služba, ktorá je tam, ak ju budete potrebovať, opierajúca sa o pevnú záruku. Hodnota je kvalita a funkcia za cenu, ktorá vyhovuje vášmu rozpočtu.

Triediť podľa: Názvu | Ceny | Odporúčania

Vírivka Freeflow Spas - Aptos Na objednávku 5 295.00 € Vírivka Freeflow Spas - Aptos Vírivka APTOS krásne dopĺňa akúkoľvek záhradu. Vírivý bazén Aptos má 18 vodných trysiek, vrátane hydromasážnych. V tomto bezbariérovom prevedení môže Vírivka Freeflow Spas - Azure Na objednávku 5 295.00 € Vírivka Freeflow Spas - Azure AZURE Prinášame fantastické funkcie za ohromujúcu ceny! Hlboký a priestranný vírivý bazén, ponúka perfektnú príležitosť utíšiť bolesť po celom dni. Vírivka Freeflow Spas - CASCINA Na objednávku 4 795.00 € Vírivka Freeflow Spas - CASCINA CASCINA Vírivka s veľkou osobnosťou za malý rozpočet. Vírivý bazén Cascina bol navrhnutý tak, aby vám poskytol maximálny komfort za minimálnu cenu. Vírivka Freeflow Spas - EXCURSION Na objednávku 6 545.00 € Vírivka Freeflow Spas - EXCURSION EXCURSION ponúka skvelý zážitok za skvelú cenu 5-miestny vírivý bazén Excursion je k dispozícii pre maximálne pohodlie, má komfortne tvarované sedadlá, je Vírivka Freeflow Spas - MINI Na objednávku 4 045.00 € Vírivka Freeflow Spas - MINI MINI poskytuje vysokú kvalitu za veľmi priaznivú cenu. Dvojmiestny Mini sa dokonale hodí na akýkoľvek balkón alebo malú terasu, čo vám umožní rýchlo zmeniť Vírivka Freeflow Spas - MONTEREY na objednávku 6 545.00 € Vírivka Freeflow Spas - MONTEREY MONTEREY Počet osôb 7 Počet trysiek 22 Užite si zaslúžený kúpeľ s rodinou a priateľmi. Vírivý bazén Monterey patrí medzi najväčšie vírivky z rady Vírivka Freeflow Spas - TRISTAR na objednávku 5 045.00 € Vírivka Freeflow Spas - TRISTAR TRISTAR prináša jednoduchosť a výkon za skvelú cenu. Trojuholníkový tvar vírivky Tristar je vhodný pre umiestnenie v malých priestoroch. Je dosť veľká na